ПРО НАС

Створення в 2015 році «Універсальної подільської клініки» стало закономірним втіленням ідеї будівництва багатопрофільного хірургічного центру, який відповідав би європейським критеріям надання сучасної медичної допомоги.

Розташований в європейському місті Вінниця - місті великого хірурга М.І. Пирогова, і об'єднав в своєму складі провідних фахівців Вінницького Національного медичного університету, медичний центр зберігає славу нашого міста, як наукового та професійного лідера в сучасній інвазивній медицині.

Професіоналізм, дбайливе ставлення до пацієнта і використання найсучасніших методів діагностики і лікування - ось основні принципи роботи центру.

Діагностичне відділення дозволяє виконати будь-які лабораторні дослідження в найкоротші терміни, отримати консультації провідних фахівців, провести апаратні дослідження і придбати медикаменти.

Хірургічний стаціонар обладнаний комфортабельними палатами, а завдяки сучасним малоінвазивним хірургічним методикам час перебування зведено до мінімуму. Концепція «хірургії одного дня» реалізована завдяки високому професіоналізму хірургів, «домашньому» типу догляду за післяопераційними хворими і сучасному оснащенню операційної і палат.

Основним об'єктом уваги центру - є пацієнт. У найтяжчу хвилину поруч з Вами будемо ми - команда професіоналів. Наш досвід, наші знання і вміння, наша працьовитість і наша увага допоможуть Вам пройти цей шлях, а посмішка на вашому обличчі в день виписки - це головна наша нагорода!

 

З повагою до Вас, 

Професор кафедри акушерства і гінекології ВНМУ ім. М.І.Пирогова

головний лікар

Олександр Процепко