Аптека

На території центру для відвідувачів і для всіх бажаючих з 8.00 до 21.00 відкриті двері аптечного пункту. Будучи структурним підрозділом базової аптеки ФОП Малашевська Ж.С., аптечний пункт зберігає сімейні традиції і професійні підходи до роботи.

Основними принципами діяльності персоналу є - професіоналізм, етика і компетенція. Постійне вдосконалення навичок, моніторинг фармацевтичного ринку і найвищі вимоги до якості і безпеки продукції обумовлюють високі стандарти обслуговування наших клієнтів.

Постійно представлені всі види лікарських засобів, основні вироби медичного призначення і медичної техніки. Можливе замовлення дорогих, рідкісних препаратів, а інформацію про наявність або ціну продукції можна отримати за телефоном - (0432) 536276.

 

Мінімальна націнка і широкий асортимент від виробників з різних країн роблять продукцію доступною для будь-якого користувача, а аптечний пункт конкурентноздатним. Досвідчений провізор завжди буде вашим помічником і консультантом. Ми раді будь-якому відвідувачу і готові Вас обслуговувати у будь-яку пору року на території медичного центру «Універсальна Подільська Клініка».