Стаціонар

Серцем стаціонару медичного центру «Універсальна Подільська Клініка» є операційна. Оснащений найпередовішим обладнанням провідних світових виробників, операційний зал відкриває приголомшливі можливості перед нашими хірургами надавати кваліфіковану допомогу в комфортних і сучасних умовах.

Післяопераційні палати і палати денного стаціонару обладнані індивідуальними санвузлами та душовими, системами кондиціонування, відео моніторингу та системою зворотного зв'язку з персоналом в будь-який час доби. Домашня обстановка, максимальна увага і професійна допомога співробітників дозволяють зробити одужання в нашій Клініці максимально комфортним і швидким.

 

Професіоналізм, увагу і повагу - ось основні принципи роботи співробітників стаціонарного відділення. "Хірургія одного дня», завдяки сучасним методикам «без розрізів», дозволяє мінімізувати негативний ефект оперативного втручання в гінекології, хірургії, онкології, а турбота нашого персоналу про Вас в палаті від першої хвилини після наркозу до виписки дасть Вам відчути наше дружнє плече в цей важкий момент у Вашому житті.