Лабораторія

Лабораторні дослідження є постійним супутником усіх етапів лікування пацієнта, вносять важливий діагностичний внесок, дозволяють оцінювати динаміку і ефективність проведеної терапії. Понад 70% діагнозів можуть встановлюватися на основі отриманих результатів аналізу основних показників роботи людського організму.

У медичному центрі «Універсальна Подільська Клініка» Ви можете здати і отримати результати всіх існуючих в Україні лабораторних аналізів. Швидкість, якість, спектр послуг, що надаються-це обличчя афілійованої в нашому центрі лабораторії «СІНЕВО» — європейської мережі медичних лабораторій в Україні.

Висока якість аналізів забезпечується за рахунок максимальної автоматизації проведених досліджень, що допомагає мінімізувати можливість невдачі або «людського фактору». Технологія і якість проведених аналізів постійно контролюється за допомогою міжнародних та українських систем оцінки якості. Можливість віддаленого доступу до результатів досліджень - ще одна відмітна риса лабораторії, що  значно спрощує процедуру і швидкість отримання аналізів.

 

Виконання лабораторних досліджень, призначених лікарями поліклініки медичного центру «Універсальна Подільська Клініка», дозволяє нам забезпечувати замкнутий цикл в процесі діагностики, профілактики і лікування будь-яких патологічних станів наших пацієнтів.