Працюємо для вас

Поліклініка

Поліклініка медичного центру «Універсальна Подільська Клініка» -це команда фахівців різних напрямків які допоможуть Вам повернути або зберегти Ваше здоров'я.

Надається допомога з наступних  спеціальностей:

 

Гінекологія

Онкогінекологія

Хірургія

Пластична хірургія

Судинна хірургія

Маммологія

Урологія

Онкологія

Отоларингологія

Проктологія

Терапія

Кардіологія

Сімейний лікар

Ультразвукова діагностика

Ендоскопія

Гастроентерологія

 

Знання, великий досвід, привітний прийом, відповідальність перед пацієнтом і повага до нього - це головні якості наших фахівців. Вони зможуть знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта, який звернувся за допомогою в наш центр. Запис на прийом ведеться під час відвідування центру, на сайті або по одному з телефонів.

 

Профілактичний напрям роботи нашої поліклініки, надання послуг профілактичного прийому за особливими лояльними цінами дозволять максимально швидко, ефективно і своєчасно запобігти розвитку важких захворювань або мінімізувати збиток від вже існуючих.

Не нехтуйте цією можливістю! Ми будемо раді бачити Вас і допомогти!

Стаціонар

Серцем стаціонару медичного центру «Універсальна Подільська Клініка» є операційна. Оснащений найпередовішим обладнанням провідних світових виробників, операційний зал відкриває приголомшливі можливості перед нашими хірургами надавати кваліфіковану допомогу в комфортних і сучасних умовах.

Післяопераційні палати і палати денного стаціонару обладнані індивідуальними санвузлами та душовими, системами кондиціонування, відео моніторингу та системою зворотного зв'язку з персоналом в будь-який час доби. Домашня обстановка, максимальна увага і професійна допомога співробітників дозволяють зробити одужання в нашій Клініці максимально комфортним і швидким.

 

Професіоналізм, увагу і повагу - ось основні принципи роботи співробітників стаціонарного відділення. "Хірургія одного дня», завдяки сучасним методикам «без розрізів», дозволяє мінімізувати негативний ефект оперативного втручання в гінекології, хірургії, онкології, а турбота нашого персоналу про Вас в палаті від першої хвилини після наркозу до виписки дасть Вам відчути наше дружнє плече в цей важкий момент у Вашому житті.

Аптека

На території центру для відвідувачів і для всіх бажаючих з 8.00 до 21.00 відкриті двері аптечного пункту. Будучи структурним підрозділом базової аптеки ФОП Малашевська Ж.С., аптечний пункт зберігає сімейні традиції і професійні підходи до роботи.

Основними принципами діяльності персоналу є - професіоналізм, етика і компетенція. Постійне вдосконалення навичок, моніторинг фармацевтичного ринку і найвищі вимоги до якості і безпеки продукції обумовлюють високі стандарти обслуговування наших клієнтів.

Постійно представлені всі види лікарських засобів, основні вироби медичного призначення і медичної техніки. Можливе замовлення дорогих, рідкісних препаратів, а інформацію про наявність або ціну продукції можна отримати за телефоном - (0432) 536276.

 

Мінімальна націнка і широкий асортимент від виробників з різних країн роблять продукцію доступною для будь-якого користувача, а аптечний пункт конкурентноздатним. Досвідчений провізор завжди буде вашим помічником і консультантом. Ми раді будь-якому відвідувачу і готові Вас обслуговувати у будь-яку пору року на території медичного центру «Універсальна Подільська Клініка».

Лабораторія

Лабораторні дослідження є постійним супутником усіх етапів лікування пацієнта, вносять важливий діагностичний внесок, дозволяють оцінювати динаміку і ефективність проведеної терапії. Понад 70% діагнозів можуть встановлюватися на основі отриманих результатів аналізу основних показників роботи людського організму.

У медичному центрі «Універсальна Подільська Клініка» Ви можете здати і отримати результати всіх існуючих в Україні лабораторних аналізів. Швидкість, якість, спектр послуг, що надаються-це обличчя афілійованої в нашому центрі лабораторії «СІНЕВО» — європейської мережі медичних лабораторій в Україні.

Висока якість аналізів забезпечується за рахунок максимальної автоматизації проведених досліджень, що допомагає мінімізувати можливість невдачі або «людського фактору». Технологія і якість проведених аналізів постійно контролюється за допомогою міжнародних та українських систем оцінки якості. Можливість віддаленого доступу до результатів досліджень - ще одна відмітна риса лабораторії, що  значно спрощує процедуру і швидкість отримання аналізів.

 

Виконання лабораторних досліджень, призначених лікарями поліклініки медичного центру «Універсальна Подільська Клініка», дозволяє нам забезпечувати замкнутий цикл в процесі діагностики, профілактики і лікування будь-яких патологічних станів наших пацієнтів.

Дбаємо про наших коханих

Звертайтесь »

Відгуки

Ірина IP:195.34.204.153
Светлана IP:78.111.185.24
Алена IP:46.211.148.71
Лариса IP:93.180.244.254